O MULTIEXPRESS Group – Gadżety reklamowe z nadrukiem, gadżety firmowe, artykuły reklamowe | MULTIEXPRESS Group Sp. z o.o.

Kilka słów o Nas:

MULTIEXPRESS Group Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku gadżetów reklamowych. Od ponad 13 lat zajmujemy się produkcją oraz znakowaniem materiałów promocyjnych. Nasza agencja powstała w 2006 roku, i od samego początku stawia na wzorowy poziom obsługi Klienta oraz wysoką jakość oferowanych produktów. Dzięki temu uzyskaliśmy wiele wyróżnień, m.in. potwierdzenie wiarygodności i rzetelności przedsiębiorstw od Polskiej Grupy Certyfikującej czy też certyfikat Rekomendowanej Agencji Reklamowej wystawiony przez Polską Izbę Artykułów Promocyjnych.

Pomimo dużego doświadczenia wynikającego z wieloletniej działalności, wciąż dynamicznie się rozwijamy. Z przyjemnością realizujemy nawet najbardziej nietypowe i wymagające zamówienia. Jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje naszych klientów. Staramy się sprostać ich oczekiwaniom i realizować zadania w ustalonym terminie. Kreatywność i rzetelność to cechy, które zapewniają nam sukces w podejmowanych działaniach.

MULTIEXPRESS Group Sp. z o.o.

www.multiexpressgroup.pl

Zamawiaj gadżety online

www.multiexpress.online

Add to cart